Pobierz ebook z moimi pomysłami.

Oswajanie nowego jedzenia- smakowite zabawy z postaciami

Oszczędź swój czas - 6 gotowych pomysłów dla Ciebie

Abaterapeutka przygotowała nowy ebook

Zapisz się i odbierz EBOOK, który ułatwi Ci pracę.

ebook wprowadzanie nowości do menu dziecka z autyzmem

„Oswajanie nowego jedzenia- smakowite zabawy z postaciami” to 6 ciekawych pomysłów na zajęcia z oswajaniem nowych produktów.

Kreatywne zabawy pomogą Ci:

Możesz je stosować wielokrotnie, z różnymi produktami. 

Pobierz EBOOK, który pomoże ociągnąć Ci sukces w terapii.

Autorka EBOOK'a Agnieszka Rajs Glazar

Ekspert w dziedzinie terapii dzieci w spektrum autyzmu. 

Praktyk z 30-letnim doświadczeniem. 

Pedagog, logopeda, terapeuta wczesnej interwencji, psychodietetyk, certyfikowany analityk zachowania. Trener i wykładowca akademicki.

Współpracuje z placówkami terapeutycznymi dla dzieci w spektrum autyzmu wpierając je w prowadzeniu efektywnej, specjalistycznej, opartej na najnowszych osiągnięciach nauki terapii.

Agnieszka współtworzyła pierwsze w Polsce placówki przedszkolne dla dzieci w spektrum autyzmu. Jest współzałożycielem Stowarzyszenia PSTB oraz Fundacji OD POCZĄTKU – organizacji działających na rzecz osób niepełnosprawnych. 

Jest autorka unikalnych pomocy do terapii: 

  • Programu Terapii Małego Dziecka w Spektrum MAŁE KROKI;
  • programu do nauki czytania ŁATWE CZYTANIE;
  • programu do terapii wybiórczości pokarmowej MARCHEWKOWE POLE;
  • zestawu do nauki kolorowania KOLOROWANIE JEST ŁATWE.  

Misją Agnieszki jest edukacja specjalistów w zakresie wykorzystywania w swojej pracy metod o udowodnionej naukowo skuteczności.

Wierzy, że nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do zrobienia, i jeżeli złożony problem rozłoży się na czynniki pierwsze i zadziała małymi krokami to … nie ma możliwości, żeby tego nie zrobić!

Moi zadowoleni klienci mówią...

Moje pierwsze szkolenie z wybiórczością pokarmową i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i zmotywowana do wprowadzania zmian u dziecka. W końcu zobaczyłam światełko w tunelu, że może być lepiej. Treści i materiały super przygotowane i przekazane. Z przyjemnością uczestniczyło się w szkoleniu. Pani Agnieszka w bardzo przyjemny i angażujący sposób prowadzi szkolenie, widać pasję i dużą wiedzę jaką posiada z wybiórczością i dziećmi z autyzmem. Jako mama dziecka z wybiórczością pokarmową polecam z całym sercem szkolenie!

Pani Justyna D.

mama

„Marchewkowe pole” jest zarówno dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w terapii wybiórczości jedzenia , jak i dla tych , którzy już próbują swoich sił w tej dziedzinie. Treści zostały przekazane przez panią Agnieszkę w sposób przejrzysty i uporządkowany. To mi się bardzo podobało. Lubię w pracy terapeutycznej mieć porządek i jasno określone cele , które realizuję krok po kroku. Dzięki materiałom szkoleniowym można praktycznie od zaraz rozpoczynać pracę z dzieckiem i jego rodziną.

Pani Joanna S.

nauczyciel

Szkolenie bardzo dobre pod względem merytorycznym, każda minuta wykorzystana na przekazanie jak największej ilości informacji. Świetne materiały szkoleniowe do wykorzystania w pracy terapeutycznej z dzieckiem. Polecam 🙂

Pani Karolina Z.

nauczyciel

Pobierz EBOOK, który pomoże ociągnąć Ci sukces w terapii.

Scroll to Top