Odbierz EBOOK i ...

Wycofaj wysokie technologie z pory posiłku Twojego dziecka.

W tym materiale powiem Tobie jak to zrobić.

Zapisz się i odbierz swój EBOOK "Jak wycofać wysokie technologie z pory posiłku"

Spokojne i przyjemne posiłki z Twoim dzieckiem to nie jakieś wygórowane, nieosiągalne marzenie. 

Możesz cieszyć się z widoku dziecka, które z apetytem i skupieniem spożywa posiłek. 

EBOOK pomoże Tobie i dziecku:

Stwórz dziecku przyjazną przestrzeń do spożywania posiłków

Kim jestem?

Ekspertem w dziedzinie terapii dzieci w spektrum autyzmu. 

Praktykiem z 30-letnim doświadczeniem. 

Pedagogiem, logopedą, terapeutą wczesnej interwencji, psychodietetykiem, certyfikowanym analitykiem zachowania. Trenerem i wykładowcą akademicki.

Współpracuję z placówkami terapeutycznymi dla dzieci w spektrum autyzmu wpierając je w prowadzeniu efektywnej, specjalistycznej, opartej na najnowszych osiągnięciach nauki terapii.

Współtworzyłam pierwsze w Polsce placówki przedszkolne dla dzieci w spektrum autyzmu. Jestem współzałożycielem Stowarzyszenia PSTB oraz Fundacji OD POCZĄTKU – organizacji działających na rzecz osób niepełnosprawnych. 

Jestem autorką unikalnych pomocy do terapii: 

  • Programu Terapii Małego Dziecka w Spektrum MAŁE KROKI;
  • programu do nauki czytania ŁATWE CZYTANIE;
  • programu do terapii wybiórczości pokarmowej MARCHEWKOWE POLE;
  • zestawu do nauki kolorowania KOLOROWANIE JEST ŁATWE.  

Moją misją  jest edukacja specjalistów w zakresie wykorzystywania w swojej pracy metod o udowodnionej naukowo skuteczności.

Wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do zrobienia, i jeżeli złożony problem rozłoży się na czynniki pierwsze i zadziała małymi krokami to … nie ma możliwości, żeby tego nie zrobić!

Moi zadowoleni klienci mówią...

Moje pierwsze szkolenie z wybiórczością pokarmową i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i zmotywowana do wprowadzania zmian u dziecka. W końcu zobaczyłam światełko w tunelu, że może być lepiej. Treści i materiały super przygotowane i przekazane. Z przyjemnością uczestniczyło się w szkoleniu. Pani Agnieszka w bardzo przyjemny i angażujący sposób prowadzi szkolenie, widać pasję i dużą wiedzę jaką posiada z wybiórczością i dziećmi z autyzmem. Jako mama dziecka z wybiórczością pokarmową polecam z całym sercem szkolenie!

Pani Justyna D.

mama

„Marchewkowe pole” jest zarówno dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki w terapii wybiórczości jedzenia , jak i dla tych , którzy już próbują swoich sił w tej dziedzinie. Treści zostały przekazane przez panią Agnieszkę w sposób przejrzysty i uporządkowany. To mi się bardzo podobało. Lubię w pracy terapeutycznej mieć porządek i jasno określone cele , które realizuję krok po kroku. Dzięki materiałom szkoleniowym można praktycznie od zaraz rozpoczynać pracę z dzieckiem i jego rodziną.

Pani Joanna S.

nauczyciel

Szkolenie bardzo dobre pod względem merytorycznym, każda minuta wykorzystana na przekazanie jak największej ilości informacji. Świetne materiały szkoleniowe do wykorzystania w pracy terapeutycznej z dzieckiem. Polecam 🙂

Pani Karolina Z.

nauczyciel

Stwórz dziecku przyjazną przestrzeń do spożywania posiłków

Scroll to Top